Shkop selfie.

Numri i njoftimit: 58600 | Postuar në: 10.05.2017, 07:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 800 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon / Shkëmbim i mundshëm


I ri ka pak qe eshte blere ne fjendje te mire eshte i gjate deri ne 1m e 30 per konktakt ne 0695423135 me blotuth

 Lushnjë     Divjakë

 Andrea