Toke ne shitje prej 7000m² ne Omaraj/Vrake

Numri i njoftimit: 58595 | Postuar në: 09.05.2017, 19:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 7000

Lloj i tokës: Bujqësore

Çmimi: 110.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me vendodhje ne Omaraj, Vrake. Toka ka nje siperfaqe prej 7 dynym (7000m²) dhe eshte e rrethuar nga te katra anet me mur rrethues. Hyrja realizohet nga dera kryesore, si e vetmja menyre per te aksesuar pronen.
- Toka ne perberje ka nje pus prej 25 metrash te thelle si edhe sonde me shpim prej 60 metrash.
- Gjithashtu gezon edhe nje impiant per vaditje, sepse aktualisht ka te mbjella disa peme te ndryshme frutore.
- Ka dalje ne rrugen kryesore Shkoder-Koplik, pasi ndodhet ne vije dytesore.

CMIMI 110'000 € (15,7 €/M²) *I NEGOCIUESHEM*

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate