Ford

Numri i njoftimit: 58593 | Postuar në: 09.05.2017, 17:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Ka

Viti: 1998

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 25000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 700 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje te mire dhe perdorur per nje kohe te gjate nga nje person duke ju bere te gjitha sherbimet

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 Klajdi