Redaktim dhe menaxhim Website

Numri i njoftimit: 58555 | Postuar në: 05.05.2017, 18:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Kompjutera, Internet, Telekom

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


Kerkoj nje punonjes qe te dije te perdore wordpress per publikim te postimeve ne website e kerkuar gjuha Angleze.
Per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Ilir