Himarë, Jap me qera apartament ne plazh Kati 1, 72 m²

Numri i njoftimit: 58543 | Postuar në: 04.07.2022, 19:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament në HIMARE.

Apartament pushimi në bregdetin e mrekullueshëm të Himarës, i cili laget nga ujrat e kristalta dhe të thella të detit Jon.
Apartamenti ka një sipërfaqe 72 m2, është i përbërë nga dy dhoma gjumi, njëra me krevat matrimonial, tjetra me dy krevate tek,si dhe të pajisura në mënyrë bashkohore, me të gjitha orenditë e nevojshme për ju dhe familjen tuaj.
Po ashtu ka nje Sallon të mobiluar këndshëm, me kolltuqe në formë këndi të hapshëm, TV me DigitAlb satelitor si dhe me AIR CONDITIONER për të gjithë apartamentin. Kuzhina e pajisur me të gjitha mjetet e nevojshme për gatimin dhe servirjen. Banjo konforte me kabine dushi, ujë të rrjedhshëm gjatë gjithë kohës, WC, bide, lavaman, pasqyrë, tharëse flokësh, lavatriçe etj.
Ballkon panoramik mbi plazhin e bukur të Maraçit, me tendë për mëngjese dhe dreka të paharruara. Gjithashtu nga ballkoni mund të shikoni me sy të lirë Korfuzin, ishujt e vegjël të Greqisë si dhe perëndimin e mrekullueshëm të diellit.
Shtëpia ku është apartamenti gjëndet mbi një gji të mrekullueshëm me gjatesi 300 ml e gjerësi prej 90 ml, të përbërë nga rërë e trashë e e imët, i kufizuar nga shkëmbij të thepisur dhe nga një det fantastik me ujra të pastërta me ngjyrë blu.
E gjëndur buzë rrugës kryesore vetëm 200 m larg qëndrës së qytetit , shtëpia ndodhet në një zonë fantastike mbi një kodër të gjelbërt me pamje ballore nga deti, 70-80 ml distancë nga bregu, dhe i rrethuar nga një luginë me plantacione gjithmonë të gjelbëruara ullinjsh përbri plazhit.
Kaloni një fundjavë të këndshme ose një periudhë të gjatë relaksi pranë brigjeve të Jonit.
Në apartament mund të akomodohen një familje ose dy, të përbëra nga 4 deri 6 persona gjithsejt, nga të cilët 4 persona të rritur dhe 1 ose 2 fëmijë.Në apartament nuk lejohen kafshë si qen, mace etj.
Apartamenti jepet me qira, minimumi 5 deri 10 ditë në muajt Maj, Qershor dhe Shtator si dhe me 10 deri 15 ditë për periudhën Korrik, Gusht etj.
Në këtë vënd fantazitë tuaja bëhen realitet.
Klikoni foton për një pamje më të madhe

Emri: DSC03384.jpg
S: 50
Madhesia: 27.1 KB
Për foto rreth shtëpisë në Himarë, hapsirat dhe komoditetin e saj mund të shikoni (35 Foto të ndryshme) në 2(dy)Linket e më poshtëmë:
Në linkun e dytë mund të shikoni edhe vendodhjen e godinës ku është apartamenti si dhe pozicionin e saj ndaj plazhit.

https://www.dropbox.com/sh/31u3kv042...dD-ukMDXa?dl=0
https://www.dropbox.com/sh/rlw0izulzn942xg/rZQ3app7zT?m

Për rezervime mund të na kontaktoni në numrin e mob.Cel ++355 0684053845
email ilir_brace@yahoo.com;

 Vlorë     Himarë

Dërgo E-mail

 ilir