Shitet toke truall

Numri i njoftimit: 58513 | Postuar në: 02.05.2017, 23:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 95 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


1000 metra truall dhe godine , e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti dhe biznesi. Ndodhet buze rruges , 2 km poshte Ures se Beshirit( Peze Helmas) , me certifikate te rregullt dhe rivleresim.

 Tiranë     Pezë

Dërgo E-mail

 Eroland