Smart Shitet smart i vitiit 2004 -2005

Numri i njoftimit: 58489 | Postuar në: 30.04.2017, 16:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Smart

Modeli: Tjetër model

Viti: 2004

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 5000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e bardhë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.700 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet smart i vitiit 2004 -2005
Mottorr 700 automatike dhe trronik
Shitet per arsye mos perdorimi
E sapo ardhur nga zvicrra

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Bledar