VW Golf 4 1.6 Automatik

Numri i njoftimit: 58483 | Postuar në: 30.04.2017, 03:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 2001

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Foristradë - SUV

Ngjyra: e bardhë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.800 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes VW Golf 4 1.6 Viti fund 2001 Me Targa te Shqiperise me taksa te paguara deri ne Gushte 2017. Makines i jane bere te gjitha sherbimet dhe eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.Cmimi 2800 euro Tel: 69 73 85 191

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 qazim