Okazion Honda Jazz

Numri i njoftimit: 58471 | Postuar në: 28.04.2017, 17:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Honda

Modeli: Jazz

Viti: 2005

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Honda Jazz viti 2005 1.4 Benzin ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike vaj filtra te sapo ndrruar cemimi 2500€ i diskutushem

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Klodi