Mercedes c220 cdi okazion

Numri i njoftimit: 58465 | Postuar në: 28.04.2017, 12:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: C 220

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 250000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina sa ka ardhur nga gjermani eshte ne gjendje perfekt ,makines i eshte bere sherbim total ne gjermanikrahe alumin ,krahe hekuri ,disko freno te reja ,ferota te reja ,filter partikular euro makina eshte me dogan te paguar dhe e targuar eshte ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo prove

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 Toni