Okazion! Nxitoni te perfitoni🏠

Numri i njoftimit: 58450 | Postuar në: 27.04.2017, 15:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 85

Ngrohja: Te tjera

Kati: 4

Çmimi: 51.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartment 2+1 me banjo dhe 2 ballkone.mobilim modern i shtruar me parket. Apartmenti eshte me hipotek.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Elton