Lancia Ypsylon

Numri i njoftimit: 58411 | Postuar në: 24.04.2017, 13:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Lancia

Modeli: Ypsilon

Viti: 2003

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 150000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Lancia Ypsylon,viti 2003,1.2Benzine,Kondicioner,gjendja perfekte motorrike dhe xhenerike.Amortizatore dhe goma te reja.Dokumentat te pagura deri ne Mars 2018.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Besi