E shes VW Golf viti 2003

Numri i njoftimit: 58406 | Postuar në: 24.04.2017, 00:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 2003

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


E nderroj dhe e shes me nje makin me 4 dyer.

 Tiranë     Vaqar

Dërgo E-mail

 Lorenc