Shes caddy 1.6 benzin+ gaz

Numri i njoftimit: 58405 | Postuar në: 23.04.2017, 22:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Caddy

Viti: 2005

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 5.900 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes caddy e vitit te prodhimit 2005 familjare 4+1 ne gjendje shume te mire motorrike dhe inxhinierike me targa dhe me letra te paguara deri ne tetor te 2017 ,e futur ne shqiperi ne tetor te vitit 2016. Makina ka dhe sistem gps te montuar
SHITET OSE NDERROHET ME SPRINTER 208 PASI KJO ESHTE DHE ARSYEJA E SHITJES

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 NIKO