Shes transformatore italian. 100 kwa 160 kwa.

Numri i njoftimit: 58394 | Postuar në: 23.04.2017, 10:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.200 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


100 kwa cmimi 800 euro.
160 kwa cmimi 1200 euro.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Kurt