Fiat punto 1.3 nafte multijet viti 2003

Numri i njoftimit: 58392 | Postuar në: 22.04.2017, 20:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Fiat

Modeli: Punto

Viti: 2003

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet fiat punto, 1.3 nafte multijjet.
Viti 2003 , me dokumenta deri ne tetor 2017.
Makina esht e gatshme per cdo prov.
Shitet per arsye mosperdorimi.
Esht e paster si brenda dhe jasht .
Kasetofon me usb. Mp3 aux.
Goma pak te perdorura, vaj dhe filtra sapo te nderruara, gomina te sapo bera, etj.
Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.

 Durrës     Sukth

 Gazi