vodafone smart first 6

Numri i njoftimit: 58382 | Postuar në: 21.04.2017, 21:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Vodafone

Modeli: smart first 6

Çmimi: 7.500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes vodafone smart first 6 per arsye mosperdorimi. Telefoni eshte i ri me kuti. Kontaktoni 0684645395

 Kavajë     Kavajë

 arsimi