Dhoma Plazhi

Numri i njoftimit: 58364 | Postuar në: 21.04.2017, 11:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Suita / vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrojm Dhoma plazhi per perjudhen e veres kushtet jan perfekte dhe shtepia nuk ndodhet me shum se 180 M larg nga deti .Ambjentet jan t reja e me kushte komode .Ambjentet jasht jan t gjelberuara e teper relaksuese nen freskin e detit e t pemeve .Ka dhe ambjent Per femijet teper t pershtatshem .Cmimi i nates esht 25€ por behen eshe ulje te vogla si per prenotime 2 javore . Ju mirepresim! Nr i celit 0698663796

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Frenki