Kapanon/Magazine/Depo me qera

Numri i njoftimit: 58356 | Postuar në: 20.04.2017, 19:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 604

Çmimi: 500 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qera një kapanon me adrese: Unaza Perendimore, te kolegji Turk, kjo pronë eshte I kateshe dhe ka një sipërfaqe totale prej 604 m²; ku 323 m² janë ndërtim si dhe pjesa e mbetur 281 m² është oborr para dhe mbrapa objektit.

Kapanoni përbëhet nga:
- Salle me siperfaqe te bollshme.
- Banjo.
- Dhomë për zyrë.

Cilësi të kësaj prone:
- I shtruar me cimento.
- Tarabe elektrike.
- Pozicionet dhe ka dalje direkte në unazën e qytetit.
- Është i përshtatshëm për disa lloje aktiviteti, si fabrikë, magazinë, etj.
- I rikonstruktuar muajt e fundit sipas standarteve më të larta.

ÇMIMI 500 €/MUAJ (I NEGOCIUESHËM)

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate