APARTAMENT I RI NE SHITJE NE KOSTON E NDERTIMIT

Numri i njoftimit: 58354 | Postuar në: 20.04.2017, 17:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 22.500 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 1+1 ne qytetin e Lushnjes ne bulevardin e Palmave ne rr. Loni Dhamo. Apartamenti eshte ndertim i ri me ashensor, ndodhet ne katin e katert te banimit. Apartamenti perbehet prej soxhornos, dhomes se gjumit, ballkonit dhe tualetit dhe ka nje siperfaqe prej 75 m2. Ky apartament zoteron çertifikate te rregullt hipotekore, kontrate uji dhe energjie elektrike dhe shitet me nje çmim prej 300 €/m2 i diskutueshem.

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 Shqipjon Topulli