shitet truall

Numri i njoftimit: 58353 | Postuar në: 20.04.2017, 16:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1430

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 60 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet truall, i pershtatshem per te ndertuar shtepi dhe biznese. ndodhet prane kalase,buze rruge,eshte prone e trasheguar me dokumenta te rregullta dhe e rivlersuar.

 Tiranë     Petrelë

Dërgo E-mail

 violeta