Okazion!! Pajisje Studio Ne Shitje Tirane

Numri i njoftimit: 58343 | Postuar në: 19.04.2017, 15:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 800 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Audio dhe Video Produksion

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Soundcard Tascam 2x2,Maschine Mikro,Minicontrol -32 Miditech, Mikrofon Mc Crypt Bm 700, Stativ Mikrofoni, Kosh dhe rrjete per mikrofonin. 800 Euro pajisjet jane te reja dhe ne gjendje te perkryer
Shitet si pakete nuk ofroj vec e vec ju faleminderit
Nr Kontakti : 069 32 82 545

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 joel