Shes toka dhe shpi ne Dhermi

Numri i njoftimit: 58326 | Postuar në: 18.04.2017, 11:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten Toka afer detit dhe shtepi e rrenuar ne Dhermi per rikokonstruktim kush eshte i interesuar te kontaktoje ne nr e tel 0695801176 0697225251

 Vlorë     Himarë

Dërgo E-mail

 Marsida