Shitet toke bujqesore + shtepi nje kateshe

Numri i njoftimit: 58314 | Postuar në: 17.04.2017, 16:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 20200

Lloj i tokës: Bujqësore

Çmimi: 250.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet toke bujqesore + shtepi nje kateshe eshte ne rruge kryesore ka kanal kullues,ka pus uji dhe energji e lek trike, etj.

 Durrës     Katund i Ri

Dërgo E-mail

 Gazmir