shitet makine golf 3

Numri i njoftimit: 5813 | Postuar në: 06.12.2013, 18:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 1994

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Eshte ne gjendje shum te mire karrocerie dhe motorrike i ka te paguara taksat per nje vit.

 Kavajë

 Arjan