shes paisje parukerie

Numri i njoftimit: 5781 | Postuar në: 26.12.2013, 19:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 800.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shes paisje parukerie ne gjendje sh te mire, afer Freskut tek rruga per ke teleferiku.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Tina