Ford Escort

Numri i njoftimit: 57279 | Postuar në: 14.04.2017, 18:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Escort

Viti: 1997

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 150000

Transmetuesi: Manuale

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 15.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Gjendje shum te mire

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 Arsen