Volswagen passat.Viti 2000 me 6 marshe.naft 1.9 t(di)te kuqe

Numri i njoftimit: 57278 | Postuar në: 14.04.2017, 12:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Passat

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.500 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Volswagen passat.viti 2000 me 6 marshe..motorr nafte 1.9 t (di) te kuqe..E sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar..Makina eshte ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimet e bera ne gjermani..eshte me fature sherbimi..Makina eshte me (Tuv) dhe kolaudim te bere ne gjermani..Cmimi 2500 euro.nr telit.0694440995

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 auto