Mercedes Benz (C203) Motorr Evo...Viti 2004...220 cdi

Numri i njoftimit: 57276 | Postuar në: 14.04.2017, 12:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: C 220

Viti: 2004

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 5.200 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Mercedes Benz (C203) Motorr Evo 220 cdi.Viti 2004.E sapo ardhut nga gjermania me dogan te paguar. (EURO 4)..Kambio Automatike.Filter partikolare e sapo nderruar ne gjermani (1200 euro)..Makina eshte full..Te gjitha sherbimet e bera ne gjermani....Xenon origjinal, sensor parkimi para-mbrapa, drita kthesash automatik me ane te timonit, sendiljet e para elektrike dhe me ajer, 4 xhama elektrik, pilot automatik, Navigatir Sistem, Jan vene dhe 4 goma te reja..Makina ka dhe 2 celesa..Konsumi 6.2 litra/100 Km...Cmimi 5200 Euro I diskutueshem..nr telit.0694440995

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 auto