Shitet toke ne Kavaje

Numri i njoftimit: 56266 | Postuar në: 13.04.2017, 02:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 6200

Lloj i tokës: Bujqësore

Çmimi: 37.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Eshte toke bujqesore 6200m ,ndodhet ne nje pozicion te favorshem kodrinor e punueshme , eshte gati 3 km larg rruges nacionale dhe qendres se Golemit.Ka prane nje rezervuar dhe rruge kryesore per ne toke .Cmimi mund te diskutohet .
Nr 0682713346

 Kavajë     Golem

Dërgo E-mail

 Lore