Shitet apartament 2+1

Numri i njoftimit: 56250 | Postuar në: 12.04.2017, 10:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 95

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 3

Çmimi: 50.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 2+1 , me 2 tualete dhe 2 ballkone , kati III banim , me siperfaqe te brendshme 95 m2 , prane Big market , Yzberisht , Tirane. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Cmimi i diskutueshem.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Miltiadh