Mercede Benz (C203) Motorr Evo 220 cdi...Viti 2004

Numri i njoftimit: 56196 | Postuar në: 07.04.2017, 09:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: C 220

Viti: 2004

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 5.200 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Mercedes Benz (C203) Motorr Evi 220 cdi...Viti prodhimit fundi 2004.E sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar...Makina eshte ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimet e bera ne gjermani te (Benzi) Filter partikolare e sapo nderruar (1200 euro)..Makina eshte super full:xenon origjinale, sensor parkimi para-mbrapa, drita kthesash automatike me ane te timonit, sendiljet e para elektrike me ngrohje elektrike dhe ajer, xhama elektrik, pilot automatik, kambio automatike, navigator sistem, Makina ka 2 celesa, 4 goma te reja..Konsumi 6.2 L/100 km..Cmimi 5200 euro I diskutueshem..per me shum info nr tel 0694440995

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 auto