Batanije për bebe

Numri i njoftimit: 56188 | Postuar në: 06.04.2017, 18:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 Lekë

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes dy batanije për bebe goc dhe bebe cun kamëz tiranë 1500lek të reja të dyja të përdorura shum pak jan si të reja

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 Laureya