Hyundai Coupe

Numri i njoftimit: 56173 | Postuar në: 05.04.2017, 18:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Hyundai

Modeli: Coupe

Viti: 1999

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 15000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Kupe / Sportive

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.500 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makine ne gjendje te mire.Full music,4abs,disje15,sendilje me shine,sallon me shine,BENZINE/GAS,letrat deri ne 2018.

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 klevi