SHITET TOKA OKAZION!!!!!!XHAFZOTAJ!!!!

Numri i njoftimit: 56159 | Postuar në: 04.04.2017, 16:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 8000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 400.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet toka ne ane te rruges nacionale 4-rruge - Rreth, me gjeresi 45m dhe gjatesi 180m,toka eshte me certifikate pronesie dhe e rrethuar,e pajisur me uje dhe energji elektrike,brenda tokes perfshihet dhe nje objekt prej 48m/katror i legalizuar,ne kete siperfaqe 6 dynym jane vresht ne prodhim dhe 2 dynym ne buze te rruges qe mund te pershtaten per cdo lloj ndertimi biznesi.

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 Ili