Makine ekonomike. Me kondicioner

Numri i njoftimit: 56156 | Postuar në: 04.04.2017, 11:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Kia

Modeli: Carens

Viti: 2001

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 150000

Transmetuesi: Manuale

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Sherbimet e bera. Shitet per arsye mos perdorimi.

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 Valter