Shes libra te fakultetit te drejtesise

Numri i njoftimit: 56146 | Postuar në: 03.04.2017, 17:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Libra dhe Literaturë / Literaturë për fakultet

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes liba te te 3 viteve akademike te juridikut, librat jane ne gjendje te mire .
Gjithashtu kam dhe libra te fotokopjuara

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 Saida