Shes telefon android

Numri i njoftimit: 56138 | Postuar në: 03.04.2017, 06:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: wiko rainbow lite 4G

Çmimi: 8.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Smartphone eshte ne gjendje shume te mire..problem vetem nje krisje e xhamit,por touch-i i punon shume mire,si i ri...Telefoni eshte i 2016,sistem android 5.1... (touch mund te kushtoje diku te 10$ ose me pak)

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 elton