Shes stofe

Numri i njoftimit: 56127 | Postuar në: 02.04.2017, 03:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 8.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Stofa eshte ne gjenje te mire,e perdorur me korrent dhe me gas.

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 elton