Arsye emigrimi Ford Escort viti 1997

Numri i njoftimit: 56123 | Postuar në: 01.04.2017, 16:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Escort

Viti: 1997

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Hatchback

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.500 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makine ne gjendje shum te mire

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 Arsen