Makine ne shitje

Numri i njoftimit: 56099 | Postuar në: 31.03.2017, 11:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Kia

Modeli: Carens

Viti: 2001

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 140000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Monovolum / Minibus

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makine me gaz benzine ne gjendje te mire me kondicioner.

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 Valter