Okazion Saab 9-5

Numri i njoftimit: 56081 | Postuar në: 29.03.2017, 12:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Saab

Modeli: 9-5

Viti: 2003

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


shes saab 9-5 viti 2003 2.2 nafte kambio automatike...makina ka difekt ne pompen e naftes.. sherbimet e tjera i ka t gjitha t bera me goma te reja disqe 17..makina esht shum e paster si brenda dhe jashte...me dokumenta te rregullta der ne maj t 2017..hapje mbyllje me pult cdo gj funksionale...ka mundesi nderrimi

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Ardit