Makineri larje seleksionim frutash

Numri i njoftimit: 56041 | Postuar në: 27.03.2017, 17:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 11.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Paketim dhe amballazhim

Lloji i njoftimit: Shitet


Linje komplet per larjen e seleksionimin e frutave. Linja eshte e re e markes hollandeze Greefa...makinerite mund te shiten edhe vec e vec...cmimi eshte pa TVSH

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 Grigor >(Ndërmarrje)