Rroba per bebe

Numri i njoftimit: 56026 | Postuar në: 26.03.2017, 18:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Kostume

Madhësi: 110

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 1 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për vajza

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes rroba per bebe (vajze)
Nga 0 deri ne 6 muajsh... te ndryshme,
1€ copa

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Valentina bregasi