Okazion

Numri i njoftimit: 55998 | Postuar në: 24.03.2017, 16:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Ushqim, Gatim, Gastronomi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes furre pice, fetatrice dhe nje ngrohese byreku. Cmimi i diskutueshem.

 Tiranë     Qendra

 Desart