SHTEPI PUSHIMI NE GOLEM, PISHAT E BUTA

Numri i njoftimit: 55994 | Postuar në: 23.03.2017, 20:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 64

Ngrohja: Te tjera

Kati: 1

Çmimi: 25.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Okazion shtepi pushimesh ne plazhTek Pishat e Buta ne Golem prane Restorant Hena. Siperfaqja 64m katrore 2+1 e mobiluar dhe e pajisur me kondicioner, 2 televizore, pajisje fitness. Kuzhine e kompletuar me ene gatimi, dhe pajisje gatimi (sobe, mikrove, frigorifer, aspirator etj). Vend parkimi si dhe hapesire per femijet per te luajtur. Ne mes te pishave dhe shume e fresket ne vere edhe sepse dielli nuk e rreh kurre ne vere. Shtepia nuk eshte dhene asnjehere me qera, vetem pronaret kane jetuar 3 muaj cdo vit. Largesia nga deti 55m. Mund te kontaktoni ne numrin e telefonit cdo dite.

 Kavajë     Golem

Dërgo E-mail

 Endrin Nano