Shitet çante origjinale lekure

Numri i njoftimit: 55949 | Postuar në: 13.03.2018, 16:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Të tjera

Madhësi: S

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 50 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet cante lekure per femra origjinale Liebeskind Berlin. E blere ne Gjermani . Cmimi real 200€ (Shitet 50 € )

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Elida