shitet xheke lekure

Numri i njoftimit: 55948 | Postuar në: 21.03.2017, 00:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Xhupa - Xhaketa

Madhësi: M

Ngjyra: gri e errët

Çmimi: 30 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Xheke lekure per femra . Blere ne Gjermani . E paveshur . Masa 38

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Elida