Shitet apartament 2+1 ne Golem

Numri i njoftimit: 55903 | Postuar në: 18.04.2017, 10:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 105

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 2

Çmimi: 63.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartamenti ka siperfaqe totale 105metra katrore. Ndodhet ne katin e dyte. Apartamenti eshte i mobiluar dhe perbehet nga dy dhoma gjumi,nje ndenje-gatim,dy tualete dhe dy ballkone.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks I rrethuar me pisha dhe eshte 50m larg nga deti, duke kombinuar qetesine me freskine e ajerit te detit. Kompleksi ofron parking te garantuar dhe ruhet 24 ore nga roja por edhe nga kamerat.+355694041204, 0694041230

 Kavajë     Golem

Dërgo E-mail

 aluflor2017 >(Ndërmarrje)