Shes toke +shtepi private

Numri i njoftimit: 55895 | Postuar në: 19.03.2018, 21:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 110

Numri i kateve: 0

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 1092

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne fushe kruje 10 minuta larg qendres shes shtepi private ne nje siperfaqe toke 1092 m2 me hipoteke.Shtepia eshte 1 kateshe me dy dhoma, guzhine aneks banjo, dy korridore.Pas shtepise gjendet edhe nje magazine e madhe prej druri.Bahcja permban shume agrume qe kane sistemin ujites.Shtepia eshte e rrethuar me avlli dhe furnizohet me uje te pijshem nga shpimi i sondes prej 90 metrash.Shtepia kushton 70 mije euro
Numer telefoni 0698278725

 Krujë     Fushë-Krujë

Dërgo E-mail

 Lorin xhelilaj